Referanslar

SOLOTURK - 2018 TAKVİMİ DEMO UYGULAMASI

SOLOTÜRK F-16 gösteri uçaklarının resimleri ile hazırlanmış 2018 yılı masa takvimi üzerinde AR teknolojisi kullanılarak yaptığımız mobil uygulama. Takvim üzerinde interaktif olarak Reverans, Solotono ve Seritono hareketlerini de yapıyor.

TAI/HÜRKUŞ UÇAK OYUNU - HÜRKUŞ OYUN DEMOSU

HÜRKUŞ eğitim uçağına ait oyun demosu. Uçağın kullanımına ait levellardan oluşan ve gittikçe zorluk derecesi artan uçak oyunu. Oyunun ilerleyen levellarında uçak silahlandırılarak faklı senaryolar gerçekleştirilecektir.

AYDOĞAN MONTESSORİ OKULLARI - EĞİTİM MATERYALLERİ UYGULAMASI

3-6 yaş okul öncesi çocukların Montessori Okulları'nda eğitimlerine destek amaçlı AR uygulaması. Kıtalar, sözcükler, ülkeler, hayvanlar..vb birçok konuda görsel ve işitsel eğitim desteği sunuyor.

SARIKAYA BELEDİYESİ - ROMA HAMAMI SANAL REHBER UYGULAMASI

Yozgat/Sarıkaya Belediyesi Basilica Therme adı ile bilinen tarihi Roma Hamamı için Sanal Rehber uygulaması hazırladık.Bu uygulama ile ziyaretçiler belirli alanlarda Türkçe/İngilizce rehber hizmetinden faydalanabiliyorlar.

TÜBİTAK - BİLİM TEKNİK DERGİSİ

Augmented Reality (Arttırılmış Gerçeklik) teknolojisi ile Bilim Teknik Dergisini mobil ortamda canlandırdık. 3D ve interaktif öğeler sayesinde dergideki konuların anlatımına güç kattık.

YILDIRIM BELEDİYESİ - HACİVAT KARAGÖZ UYGULAMASI

Yıldırım Belediyesi'nin çıkarmış olduğu çocuk dergisinin sayfalarında AR teknolojisi kullanarak Hacivat-Karagöz animasyonu canlandırdık. Oyun sahnesi 3D olmasına karşın karakterler orjinale sadık kalınarak 2D tasarlandı.

MİLLİ KÜTÜPHANE

3D Sanal Gerçeklik uygulamaları konusunda Türkiye'deki ilk uygulamadır. Hem dış mekan olarak hem de iç mekan olarak hazırlanmıştır. İç mekanda idarenin istekleri doğrultusunda belli alanlara açıklama metinleri yerleştirilmiştir.

TRT HD - SPORTİF

TRT HD ekranlarında "Sportif" adlı spor programının yapımını gerçekleştiriyoruz. Dünya ve Avrupa liglerinden en güzel goller, motor sporlarının en heyecanlı yarışları, tenis ve bisiklette en prestijli turnuvalar ve daha fazlası bu programda.

HACI BAYRAM-I VELİ CAMİİ

3D Oyun teknolojisini mekan tanıtımı konusunda kullandığımız (hazırladığımız demolar dışında) ilk uygulamadır. Uygulama içerisinde hareketli insan karakterler, ortam sesleri, yazılı açıklamalar, sesli açıklamalar ve daha birçok şey kullanılmıştır.

ERKUNT TRAKTÖR

Erkunt Traktör'e "Arama Motoru Optimizasyonu" hizmeti vererek resmi internet sitesinin arama motorlarında birinci sırada gösterilmesini sağladık. Bu çalışmamız sırasında kaydı gerçekleştirilen ilgili portallardan firmaya yurtdışı talepleri gerçekleşti.